Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Розміщення реклами

Розміщення оголошень та рекламних матеріалів на релігійному порталі

Статистика сайту

Станом на квітень 2010 року релігійний портал «Жива Вервиця» міцно стоїть на позиціях провідного релігійного ресурсу в українському сегменті Інтернету. За даними лічильника Google Analytics:

300-400 осіб відвідує портал щодня; 

бл. 9 000 відвідувачів на місяць. 

Динаміка відвідувань сайту з кожним місяцем невпинно збільшується.

Щомісяця переглядається в середньому 30 000 сторінок порталу.

На порталі щодня відбувається оновлення матеріалів. Щодня на сайті розміщується приблизно 10-15 матеріалів: новини з життя Церкви, ключові матеріали з актуальних питань сучасності, публікації, огляд преси - світської та церковної.

Правила розміщення реклами на сторінках релігійного порталу

На сторінках порталу «Жива Вервиця» можливе розміщення рекламних матеріалів за умови відповідності загальній тематиці сайту - релігійно-церковній та духовно-просвітницькій, а також допускається розміщення оголошень, які безпосередньо не стосуються релігійно-церковної галузі, але відповідають критеріям моральності. 

Розміщуються матеріали в обсязі та вигляді, прийнятному як для рекламодавця, так і для редакції порталу. Загальний вигляд банерів чи оголошень не повинні суперечити чи дисонувати з зовнішнім виглядом сайту. 

Схема розміщення рекламних оголошень

Банери або надаються замовником, або виготовляються безпосередньо в редакції сайту і розміщуються за погодженням із замовником. Банери можуть лінкуватися або до сайту замовника, або до сторінки на сайті «Жива Вервиця», створеної спеціально для розміщення на ній оголошення замовника. 

tl_files/ADV/advnew.jpg
Рекламні статті чи новини рекламного характеру розміщуються за домовленістю. Текст і фото або надається замовником, або створюється силами редакції. Обсяг новинного матеріалу - до 3 тис. знаків, до 12 ілюстрацій. Обсяг статті - необмежений, до 12 ілюстрацій. Новина чи стаття розміщується на головній сторінці й перебуває там 3-5 днів. Далі переходить у архів статей. Термін розміщення новини чи публікації може варіюватися залежно від побажань замовника, проте в обсязі, що не суперечить загальним принципам роботи порталу. 

Вартість розміщення рекламних оголошень
Формат банера 268х122 пікселі (ліва колонка сторінки)
 
Сторінки, на яких показується банер:
- головна: 150 грн за місяць
- головна та всі інші: 250 грн за місяць

Текстові рекламні оголошення (стаття, новина): 50 грн

Контакти:

Тел/Моб.: +38 067 314 22 09
Тел/Факс: +38 067 231 13 96
Електронна пошта: livingrosary@gmail.com