Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Прохання на молитву

Молимося за Вас

Дорогі браття і сестри у Христі, сьогоднішній світ, який важко чимось здивувати чи показати йому щось нове, дуже скептично ставиться до будь-чого, що не погоджується з раціональним мисленням. Така, на жаль, людська неміч, уражена гріхом, що лише коли на собі відчує дію Божої благодаті, тоді застановиться і повірить у надприродне, і, як апостол Тома, промовить: “Господь і Бог мій” (Ів. 20, 28). Коли ми читаємо про чудесні видужання чи зцілення хворої людини, нам видається, що немає тут чогось надзвичайного. Однак це зовсім не так. Коли людина, яка на собі відчула оздоровлення чи стала свідком такого зцілення є утвердженою у вірі. Ніщо переконати її у протилежному вже не зможе.

Центр Живої Вервиці, дбаючи про духовну опіку всіх людей, які потребують молитви, пропонує залишати ваші прохання про молитву написавши нам намір в якому є потреба молитися на даній сторінці. У вашій потребі молитимуться священики та численні учасники Живої Вервиці.

Надіслати прохання на молитву